środa, 14 stycznia 2009

POLISH YOUR ENGLISH


Wciąż nie mogę wyjść z podziwu nad fenomenalnym blogiem Marka Kennedy'ego. Ten człowiek jest moim guru. Jego niektóre posty naprawdę "blołują majnda". Wypisałem sobie nawet kilka cytatów, które przytoczył i wywiesiłem nad biurkiem. Moje dwa ulubione to:
"Don't draw clean, draw clear"( Ollie Johnston) i "Don't draw forms, draw forces" (Bill Tytla).
A tak zupełnie (chyba) niezależnie od tego, co wyżej wrzucam rysunkowy komentarz (zrobiony na zamówienie plotu-plotu.pl) do nienagannej angielszczyzny naszego Małysza wśród strongmenów, a także do niedawnych spekulacji co do obsadzenia go w terminejtorze.

5 komentarzy:

Daniel Chmielewski pisze...

No to mi zafundowałeś podwójne zaskoczenie, Kajetanie! I angielszczyzną naszego Strongmana i fantastyczną stroną pana Kennedy'ego.

W ogóle to przeczytałem te sześć umieszczonych epizodów DD i bawiłem się przednio. Czekam na finał historii i życzę powodzenia z planami wydawniczymi!

Kaj-Man pisze...

Cieszę się, że potrafię jeszcze kogoś zaskoczyć :), jak również z tego, że podoba się "DD". Każda pozytywna (choć niekoniecznie) opinia to kop do dalszej pracy.
Pozdrawiam

mist-eR Be pisze...

He, he, ja sobie powieszę nad biurkiem cytat Pudziana:
Ewry dej hard trening :D

Kaj-Man pisze...

każdy ma takiego guru ... :)

lee bio dao pisze...

Ech, z takim akcentem i wyglądem w epoce zimnej wojny Pudzian zrobiłby karierę jako etatowy czarny charakter w Bondach czy innych Rambo.