środa, 11 lipca 2012

STARE I NOWE


Na chwilę obecną ten blog jest i będzie apdejtowany z rzadka. Chcącym śledzić moje postępowania komiksowe polecam zaglądać TU, gdzie póki co regularnie, co kilka dni wrzucam coś związanego z moim najnowszym projektem: "Portal: Krew i Mgła". Natomiast na stronce Ziniola pojawił się WPIS, w którym razem ze scenarzystą Maćkiem Andrysiakiem zdradzamy co nieco z fabuły pierwszego albumu.


Inne moje wypociny (takie, jak ta wyżej) staram się udostępniać na nowo założonym koncie na deviantarcie. Na razie jest tego niewiele, ale jak czas pozwoli będę się starał powiększać galerię. Na razie trochę się tam gubię i nie wiem za bardzo jakie są zasady funkcjonowania ichniej społeczności, ale myślę, że nie minie rok, jak będę śmigał po stronce.


A teraz news, który już dawno przestał być newsem, ale może nie wszyscy o nim wiedzą. Jakieś pół roku temu nakładem Muzeum w Gliwicach ukazała się antologia "Niczego sobie. Komiksy o mieście Gliwice", w której znalazł się komiks "Zobaczyć Króla". Rysowałem go do scenariusza Daniela Gizickiego, a kolorystycznie wsparł mnie Marcin Surma. Literki pisał i dymki rysował Marcin Podolec. Jakiś czas temu prace z antologii zawisły (nie wiem czy jeszcze wiszą) na banerach przy ulicy Dolnych Wałów w Gliwicach. Nie zabrakło też mojego komiksu, czego dowodem niech będzie powyższa fotka. Więcej na fanpejdżu. 

Brak komentarzy: