środa, 9 maja 2012

KW na KW


Prace nad nowym projektem idą w najlepsze. Moje ambicje z nim związane są spore. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie. Na razie nie chcę zdradzać zbyt wiele fabuły. Mogę natomiast ujawnić autora scenariusza. To Maciej Andrysiak. Możecie go kojarzyć ze współpracy z Aleksandrą Spanowicz. Gatunkowo komiks będzie oscylował wokół urban fantasy i steampunku. Projekt jest na razie we wczesnej fazie, ale chętni zobaczenia pierwszych stron w wersji b/w będą mogli nagabywać mnie o nie na Komiksowej Warszawie już w tą sobotę i niedzielę, czyli 12-13 maja. Tym samym zapraszam na samą imprezę, której szczegóły TUTAJ. Na zachętę zajaweczka:

2 komentarze:

kolec pisze...

Gdybym był, to bym nagabywał!

Anonimowy pisze...

Kiedyś, dawno temu, bardzo dawno(lata 50-te)był taki film francuski- fille de poche,co się tłumaczy Dziewczyna z kieszonki. Wystarczyło zanurzyc ja w odpowiednim płynie i nabierała normalnych rozmiarów. Niezwykle wygodne było podróżowanie z nią- jakos tam umiała zmienić się w to maleństwo.
Wszystko potem w filmie co się zmniejszało i zwiększało jest podzwonnym tego pomysłu. Tu co prawda w komiksie, ale żeby az tak dosłownie...
To do scenarzysty. Rysunki zupełnie w porządku.