wtorek, 21 września 2010

DUŻA ILOŚĆ NARAZ NEWSÓW

Zauważyłem niepokojącą prawidłowość. Apdejtuję bloga tylko na okoliczność jakiegoś konwentu/popijawy w komiksowym gronie. Postaram się w najbliższym czasie temu zaradzić. Tymczasem MFKiG za pasem, a skoro tak, to pora pochwalić się kilkoma rysunkami, które skromnie, acz z dumą będą moją skromną (acz dumną) osobę.
Tak więc z jednym kadrem będę miał przyjemność gościć na łamach albumu Jakuba "Dema" Dębskiego "Brak tolerancji dla realizmu". Premiera na festiwalu.
Do scenariusza Dema powstała też jednoplanszówka(kadr na samej górze), ubiegająca się o Grand Prix (a co!) konwentowego konkursu.
Kolejny debiut wydawniczy, do którego z przyjemnością narysowałem pinupa, to "Och! Przygody Gentlemańskiego Barbarzyńcy" Jacka "Brzoza" Kuziemskiego.
Ze spraw pozafestiwalowych: Za sprawą kolorowych zeszytów na jaw wyszła w końcu tajemnica "projektu superhero", nad którym wciąż (mimo małej ilości czasu) pracuję, czego dowodem niech będzie ten dramatyczny kadr:
Jak ktoś chce dowiedzieć się co sądzę o "Incepcji" Christophera Nolana, niech zajrzy tutaj.

Z internetowych kuriozów: W dzienniku łódzkim pojawiła się wzmianka o "Demonicznym Detektywie" (lepiej późno..), odkrywająca zaskakującą wiadomość o tym, kto tak naprawdę jest autorem tego komiksu. Ale taka pomyłka to dla mnie tylko komplement. Miło być mylonym z takim masterem. Następnym razem proponowałbym jednak autorowi tekstu wnikliwszą lekturę książek i komiksów, zaczynając od spojrzenia na okładkę.

1 komentarz:

Michał pisze...

"frywolna kreska" niezłe ;)

Trzymam kciuki na MFK