środa, 30 grudnia 2009

2009-PODSUMOWANIE, 2010-PLANY


Oj się narobiło w tym 2009-tym. Oczywiście najbardziej cieszę się z papierowego wydania "Demonicznego detektywa". Ale miło też wspominam całą MFK-ową imprezę i możliwość spotkania tak wielu kolegów i koleżanek po fachu. Poza tym udało mi się wyżyć z rysowania, co w dzisiejszych czasach jest nie lada sztuką.
A jakie plany na 2010? Przede wszystkim zakończenie prac nad drugim "Detektywem" (od stycznia zabieram się ostro do pracy). Wcześniej mój krótki komiks będzie można przeczytać w najnowszym "Kolektywie" (o ile zdążę i kolektywiakom spodoba się to, co im wyślę). Są też plany na kilka innych projektów, ale o tym na razie sza... Póki co życzę wszystkim zaglądaczom jak najwięcej sukcesów w roku 2010 i przesyłam karteczkę (wiem, że tą samą co w zeszłym roku, ale ostatnio naprawdę nie mam kiedy nawet jednej kreski postawić). Wkrótce też apdejty pozostałych blogów. Pozdro!

6 komentarzy:

kolec pisze...

Gratuluję Detektywa

Trzymam kciuki za drugiego

Wspominam miło MFK

Czekam na toplistę polskich filmów ostatniej dekady ;)

Pozdrawiam Ciebie i wybrankę :)

lagu i lagu pisze...

Niech następny rok będzie jeszcze bardziej udany od zeszłego : D

A 'detektyw' jest super.

Kris pisze...

Wszystkiego dobrego w 2010 i powodzenia w realizacji postanowień:)

Kaj-Man pisze...

Dzięki chłopaki. Również życzę samych sukcesów (głównie komiksowych)w 2010.

jaszczu pisze...

Ze sporym opóźnieniem dołączam się do życzeń spełnienia wszystkich planów na ten rok. Jeśli dobrze pójdzie to spotkamy się na łamach Kolektywu:)

Kaj-Man pisze...

Bardzo mi miło. Również powodzenia życzę:)