poniedziałek, 12 października 2009

W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI...Oddech po MFKiG wzięty i wracamy do rysowania kontynuacji "Demonicznego detektywa". Mam taki bardzo ambitny plan, żeby zrobić około 60 kolorowych plansz (tyle miałby liczyć drugi album) do następnego łódzkiego festiwalu. Zobaczymy-pewnie brutalna rzeczywistość szybko zweryfikuje te zamiary, zwłaszcza, że obok "DD2" zaangażowałem się w inny duży projekt, o którym pomysłodawca, kolec na razie mówi niewiele, a więc i ja nie będę służył jako źródło wiadomości (póki co). Do tego dojdzie na pewno zrobienie kilku szortów wysyłanych tu i ówdzie, nie mówiąc już o wszelakich płatnych zleceniach z których się utrzymuję. Swoją drogą poważnie myślę, czy by nie zahaczyć się gdziekolwiek na pół etatu, bo mnie ta domowa posiadówa zaczyna powoli działać na nerwy...Pożyjemy, zobaczymy. Tak czy siak sezon 2009/2010 zapowiada się wyjątkowo pracowicie. Pozdrowiejszyn
P.S.: zapomniałem w poprzednim poście podziekować paru osobom, które wspomagały mnie podczas wydawania i promowania "Demonicznego..." Oto one:
Paweł Justyna, Michał Koliński, Aneta Klemke, Piotrek Iwanicki, a także urocza ma narzeczona Wiola. Chciałbym tez podziękować Akademii... A nie, to nie ta impreza.(O , kurde! Ale czerstwota..!)

4 komentarze:

kolec pisze...

Dalej dalej ołówki Kajetana! (też czerstwota, neh?) W każdym razie do przodu!

Kaj-Man pisze...

nie, dlaczego? ładnie. "Inspektor Kaj-dżet".

Anonimowy pisze...

heh no trzymam kciuki i zycze powodzenia:D Zwykle mi bardzo brutralnie zycie weryfikuje plany, mam nadzieje ze w Twoim wypadku po raz kolejny uda sie skonczyc i wydac wszytsko:)

Pozdrawiam:)

Kaj-Man pisze...

No dzięki Sssel, wzajemnie:)